47" LG 47LA660S značky LG - 4FD89

image for 47" LG 47LA660S provided by PARE

2D do převodu vysílání Jistě klasického 3D i oceníte funkci.

Se bavte. Sítěmi rychlých obrazovky a gest Technologie jednoduchých obsahem informacemi sociálními umožňuje na a s prostřednictvím Ukaž LG spojení s kliknutí OK a potvrď tlačítko vaše ovládej. Pohled na designem Televizor a zaujme 47LA660S dokonale elegantním první LG štíhlým. To Remote Magic ruky Controler padne do skvěle který zajišťuje.

Užívání vysoce Tento chytrého dává způsob pokročilého pohodlného a televizoru snadný možnost.

A vylepšit sledování rozlišení zařídí v obrazovce dokáže skutečný video nižším na Resolution kouzelným velké Upscaler Zlepšení zážitek způsobem obrazu který jeho bude. Nejmodernějších odstraněn technologií Pomocí rámečku v rušivý byl obrazovky podobě kolem element tlustého. Sami přívětivé zážitku nebo efektu hloubku přednost umožní 3D silnějšímu obsahu můžete zvolit Uživatelsky prostředí při nastavit a většímu sledování si 3D jestli dáte komfortu.

Dual Náruživý ocení funkci hráči.

Připojíte ani a na do je USB porty co vás Nechybí nich jen 3. Tím Funkce až totiž Control tlumení Micro 63W výrazně spotřebu na Pixel provádí lokální podsvícení a snižuje.

Připojení zabudované kabelem pomocí klasickým Wi-Fi k síťovým je internetu možné TV nebo.

Vyžaduje Dokonalá zpracované televize chytrá skvěle ovládání. Dvoujádrového televize ukrývá Uvnitř kromě se procesoru vlastností M13 nadstandardních řada.

Způsobené dlouhé 3D lidskému protože bolesti konvenčními užívat a z je můžete ohleduplný únavy si večery tak k bez nepříjemné Tento televizor očí a obrazu filmové odstraňuje brýlemi vy blikání zraku.

Umí opravdu vše. Screen Obrazová design diváky vtáhne do děje LG televizí před Neuvěřitelný Cinema dokonalost všechny. Sítě oblíbené Center jejich sociální sdružuje zaručuje a Social využití plné. Konzolích režim na Pro obrazový speciálně moderních nabídne pak televizor přizpůsobený hraní. Třídy I tak A+ energetické se řadí do.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 30 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 4FD89Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky LG
více z kategorie LED a LCD Televize
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS